Munkatársaink

Tapasztalt szakembereink a legkorszerűbb eszközökkel és módszerekkel végzik a laborvizsgálatokat, hogy a lehető legpontosabb és legmegbízhatóbb eredményeket biztosíthassák. Keressen fel minket, és kérje szakértésünket!

Vezetőség

Pénzügy

Simicskó György

gazdasági vezető
simicsko@talajvizsgalo.hu+3670 / 603-54-32

Kovács Klaudia

pénzügyi asszisztens
kovacs.klaudia@talajvizsgalo.hu+3670 / 632-36-39

Laboratórium

Dr. Kónya Bálint

laboratóriumvezető
konya@talajvizsgalo.hu+3670 / 770-69-87

Kosztya Beáta

laboratóriumvezető helyettes
kosztya.bea@talajvizsgalo.hu+3670 / 413-16-91

Kádár Anett

minőségirányításért felelős
kadar.anett@talajvizsgalo.hu+3670 / 639-54-36

Talaj- és környezetvédelem

Dr. Ágoston Tamás

mezőgazdasági szaktanácsadó, növényorvos, talajvédelmi szakértő asszisztens
agoston@talajvizsgalo.hu+3670 / 418-14-83

Bagdi Adrienn

mezőgazdasági szaktanácsadó, precíziós koordinátor
bagdi.adrienn@talajvizsgalo.hu+3670 / 606-80-04

Demeter László

mezőgazdasági szaktanácsadó
demeter@talajvizsgalo.hu+3630 / 585-90-64

Kiss Ferenc

mintavételi csoportvezető
kiss.ferenc@talajvizsgalo.hu+3670 / 882-20-67

Kövesligeti Miklós

környezetvédelmi szakértő
kovesligeti@talajvizsgalo.hu+3670 / 555-43-22

Szalai Brigitta Erzsébet

növényorvos, talajvédelmi szakértő asszisztens
szalai.brigitta@talajvizsgalo.hu+3670 / 791-57-73

Értékesítés

Petresz Csaba

területi képviselő, növényorvos, szaktanácsadó
petresz@talajvizsgalo.hu+3670 / 418-06-77

Tóth Fanni Enikő

területi képviselő, növényorvos, szaktanácsadó
toth.fanni@talajvizsgalo.hu+3670 / 600-29-14

Laczovics Attila

területi képviselő
laczovics.attila@talajvizsgalo.hu+3670 / 701-60-07

Adminisztráció

Vasasné Engi Ildikó

adminisztrátor
vasasne.ildiko@talajvizsgalo.hu+3670 / 770-95-74

Galvácsi Erna

adminisztrátor
galvacsi@talajvizsgalo.hu+3670 / 770-95-74

Nagy-Mélykuti Ágota

adminisztrátor
melykuti@talajvizsgalo.hu+3670 / 630-33-90

Dunántúli kirendeltség

Farkas György

szaktanácsadó
farkas@talajvizsgalo.hu+3630 / 897-53-40

Hajdu Sándor

szaktanácsadó
hajdu@talajvizsgalo.hu+3670 / 436-11-61

A fenntartható mezőgazdaság az egyik legfontosabb kihívás, amivel szembesülünk. A globális éghajlatváltozás, a biológiai sokféleség és a vízkészletek veszélyeztetettsége mind olyan problémák, amelyeket a fenntartható mezőgazdasággal orvosolni lehet.

Az agráripari szektorban tevékenykedők a felelős gazdálkodási gyakorlatok alkalmazásával biztosítják, hogy a bolygónk védelme és a fenntartható, környezettudatos élelmiszertermelés kéz a kézben járhasson.
Várjuk érdeklődését, megkeresését!

Készséggel állunk rendelkezésére! Forduljon hozzánk bizalommal!

Amennyiben helyszíni mintavételre, rövid határidejű és precíz laborszolgáltatásra, valamint szaktanácsadásra van szüksége forduljon hozzánk bizalommal, szívesen fogadjuk megkeresését. Ügyfélszolgálatunkat elérheti a kapcsolati űrlapon vagy telefonon keresztül.